Exkluzivní 90-ti minutová Tantrická masáž v centru Brna

999 Kč Dokončeno
Původně Sleva Ušetříte
2 200  55% 1 201 

Nabídka skončila

30.08.2015 23:59

prodáno 31 x

Kde Kupón uplatnit?

Tantra Masáže Briliant

Koliště 71
60200, Brno
- Česká republika
Telefon: 773 609 924
E-mail: tantrabrno@gmail.com
http://tantramasaze-brno.cz/

Kde nás najdete

Mapa GPS: 49.19237310 , 16.61567970

QR kód

http://tantramasaze-brno.cz/

Exkluzivní 90-ti minutová Tantrická masáž v centru Brna

 

 

 

 

  • Ve spolupráci s mezinárodně akreditovaným studiem Tantra Masáží Vám přinášíme jedinečnou nabídku relaxace v níž bude pracováno s Vaší vlastní sexuální energií
  • Užijte si jedinečné chvíle ve společnosti příjemných masérek
  • Studio se zabývá pouze a jenom Tantrickou masáží, tudíž můžeme říct že jde opravdové experty svého oboru
  • Na výběr máte ze 4 různých masérek ve věku od 18-ti do 25-ti let. Všechny jsou pečlivě proškoleny a své řemeslo dokonale ovládají
  • Tato masáž je ZDARMA zakončena ruční masáží pohlavního údu, nebo na přání klienta masáží prostaty
  • Vše se odehrává v příjemném prostředí Tantra salónu s několika různými prostředími

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je to Tantrická masáž : 

 

 

Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z tantrické filosofie a principů, který si získává stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování extatických prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Tantrická masáž má podobu intimního rituálu mezi dávajícím a přijímajícím, ve kterém se spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s osobním přístupem, citlivou pozorností a hlubokými znalostmi práce s energií, které způsobí, že vás tantrická masáž nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Dávající je při ní citlivým průvodcem, který pomáhá přijímajícímu rozvíjet a objevovat vlastní sexualitu.

Tantra masáž omlazuje, zkrášluje a léčí na rovině těla i duše.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co během tantrické masáže zažijete

 

 

Tantrická masáž se tradičně provádí na futonu, při svitu svíček a zvuku orientální hudby v klidném a nerušeném prostředí. Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Zažijete omývání a masáž horkými ručníčky, hlazení hebkými peříčky a kožešinkami, použití speciálních aromaterapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů, ale i uvolňující tlakové části bez použití oleje. Tantrická masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů u nohou.

Tantrická masáž je, na rozdíl od jiných masáží, masáží holistickou, zahrnuje tedy také masáž intimních partií, v tantře nazývaných joni a lingam. Při této masáži často dochází ke změně účelového pojímání sexuality a otevření se novému prožívání intimity a vzrušení. Celkově se jedná se o masáž léčivou, která pracuje s mnoha rovinami člověka. Do masáže může být zahrnuta také masáž prostaty.

Tantra však nabízí víc. Masérky vás provedou technikou tantrického dechu, který vám otevře cestu k dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění a pocítění energie v celém těle. Tato přirozená energie je prožívána jako hluboký, naplňující a oživující pocit, který přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

Tantrická masáž a nahota

 

 

V tantrické masáží je nahota znakem otevřenosti a srozumění s vlastním tělem, umožňuje odložit zábrany a stud a prožít potěšení pramenící ze svobody a uvolněnosti. Přijímající je tedy během masáže nahý, zakrytý pouze sarongem, který masér či masérka postupně odkrývá. Masérka taktéž začínají masáž v sarongu, který si později ponechají jen okolo boků. Při dlouhodobé práci a vzájemné důvěře je možná nahota úplná.

 

 

 

 

 

Prostředí salónu : 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účinky tantrické masáže

 

 

Tantrická masáž tak nejen prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla, ale navíc vede k umění sdílení intimity s partnerem, otevřené komunikaci a respektu k sobě i druhému.

Ze zdravotních účinků tantrická masáž pomáhá při poruchách erekce, potížích s prostatou, předčasné ejakulaci, vaginitidě, bolestivém sexuálním styku, nefyziologicky podmíněných potížích s otěhotněním, nedostatku energie, vitality a chuti do života, depresi z nedostatku péče a intimních doteků, zlepšuje vztah k sobě samému i k partnerovi, zbavuje napětí a stresu, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podmínky uplatnění :

 

  • Zákazník si s sebou přinese vytisknutý voucher

  • Termín masáže se domlouvá telefonicky na čísle poskytovatele

  • Platnost Voucheru je do 20.10.2015

  • Parkování je zajištěno v objektu - vjezd z ulice Skořepka

 

Vstoupit do diskuse Chcete se na něco zeptat? Vstoupit do diskuse k této nabídce.

Tip : Více produktů za jedno poštovné!


Objednejte více produktů v jeden den - poštovné se Vám naúčtuje pouze k první objednávce. V dalších již budete mít nastaveno poštovné zdarma.

 

Přejeme Vám příjemné nakupování.

 

Váš klientský servis eSLEV.cz