Jak nakupovat

 

 

Nákup na eSLEV.cz

 

Nákup na slevovém erotickém portálu eSLEV.cz je velmi jednoduchý a pro-klientsky zaměřený.

 

Zákazník začína výběrem slevy, kterou by rád zakoupil.

 

Po rozkliknutí dané slevy, naleznete údaje o původní ceně, aktuální ceně a informaci o době trvání akce

 

Níže na stránce slevy naleznete popis základních atribut akce.

 

V případě, že máte zájem danou službu, či produkt zakoupit. Klikněte na tlačítko "koupit".

 

Pokud nejste přihlášení, budete v tomto kroku vyzváni k Přihlášení nebo Registraci - registrace je velmi jednoduchá obsahuje pouze e-mail a heslo.

 

Pokud jste již přihlášení, po stisknutí tlačítka "koupit", Vás systém vyzve k výběru metody platby, případně zadání adresy pro doručení.

 

Po dokončení objednávky Vám přijde potvrzovací e-mail s údaji o platbě a rekapitulací objednávky.

 

 

 

Platební možnosti na eSLEV.cz:

Můžete si zvolit z následujících platebních možností:

1) Platba bankovním převodem – po potvrzení platby Vám budou zobrazeny a zároveň na email zaslány bankovní údaje, včetně povinného variabilního symbolu. Při platbě bankovním převodem požadujeme, aby jste částku zaplatili nejpozději následující pracovní den.

2) Platba dobírkou - přijde Vám e-mail s odesláním zásilky. Poté jej uhradíte při převzetí od České pošty přímo doručovateli. V případě výběru této platby Vám systém automaticky naúčtuje 30 kč dobírkový příplatek.

 

 

 

 

Pokud máte zájem zakoupit více produktů z naší nabídky, proveďte objednávku každou zvlášť. Poštovné se Vám naúčtuje pouze k první objednávce.

 

 

 

Po dokončení platby je Vám zaslán potvrzovací e-mail, ten slouží i jako daňový doklad, tento může být použit i k pozdější případné reklamaci u obchodníka.

 

 

 

Pokud při platbě nastanou jakékoliv problémy, co nejdřív nás kontaktujte telefonicky na 605 783 348, nebo na info@eslev.cz